Yhteystiedot

 
TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja
Pääluottamusmies

Sari Hostikkasari.hostikka@lohja.fi044-374 3707
(ma ja ti klo: 8-16)
Varapuheenjohtaja
Työsuojeluvaltuutettu
Leena Lasilaleena.lasila@lohja.fi044-374 0191

Sihteeri
Tiedotussihteeri

Anne Vaittinenanne.vaittinen@lohja.fi 
ToimintapäällikköKia Toivonenkia.toivonen@lohja.fi 
Varapääluottamusmies
Jäsensihteeri
Monica Grönbergmonica.gronberg@lohja.fi 
LuottamusmiesAnne-Mari Uutelaanne-mari.uutela@lohja.fi044-369 3086

 

PDF-tiedostoAo 133 yhteystiedot 2022.pdf (421 kB)
Tästä voit tulostaa työpaikan seinälle ammattiosaston yhteystiedot.

Pääluottamusmies Sari Hostikka

 

Pääluottamusmiehen puhelinaika:

ma-ti 8-16 044-3743 707

Muina aikoina sähköpostilla:

sari.hostikka@lohja.fi

Luottamusmies Anne-Mari Uutela

Luottamusmiehen puhelinaika:
Torstaina 16.2.2022 ja keskiviikkona 24.2.2022

Anne-Marin tavoittaa numerosta: 044-369 3086

Muina aikoina sähköpostilla:

anne-mari.uutela@lohja.fi

Pääluottamusmiehen yhteydenottolomake


Voit halutessasi ottaa yhteyttä pääluottamusmieheen myös alla olevalla lomakkeella. Viesti välittyy suoraan pääluottamusmiehelle eivätkä muut pääse sitä lukemaan.

Yhdistyksemme hallitus 2020-2022

Jäsenet

Varajäsenet
Sari Hostikka (pj) 
Monica GrönbergSanna Nyman
Kia ToivonenPäivi Hallamaa
Maritta Wasström 
Leena Lasila 
Sari MatilainenAnne Vaittinen
Anne-Mari UutelaSari Oksanen

 

Tehyn Lohjan AO 133

Liessaarenkatu 2
08100 LOHJA
ao133@tehy.net